Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Naszą domeną są poleasingowe komputery firmy DELL.

Sprzęt poleasingowy to produkty klasy biznesowej, co w zdecydowanej większości przypadków gwarantuje przewagę jakościową nad rozwiązaniami konsumenckimi.

Sprzęt poleasingowy, czyli klasa biznes - i to jest tutaj słowo klucz. Musimy brać pod uwagę to, że sprzęt, który kupowany jest przez duże korporacje w liczbach sięgających setek czy tysięcy sztuk w skali roku, jest sprzętem klasy biznesowej, cechującej się zdecydowanie lepszą jakością zastosowanych komponentów, jak i wykonania, od typowego sprzętu klasy konsumenckiej, dostępnego masowo na półkach marketów elektronicznych, dla statystycznego Kowalskiego. Niejednokrotnie komputery tej klasy kosztują grubo ponad 6-8 tys. złotych brutto, a zdarzają się rarytasy, które w momencie swojej premiery mogły kosztować nawet pomiędzy 10-12 tys. złotych! Już sam pryzmat wartości pokazuje, z jak nietuzinkowym produktem mamy do czynienia. Magnezowe czy aluminiowe obudowy, solidne zawiasy ze stopów specjalnych metali, wysokiej klasy matryce, a także doskonale dobrane i najwydajniejsze w czasach swej świetności komponenty, które nawet dziś rozbiją wydajnością niejedną nową konstrukcję za większe pieniądze. Pamiętajmy, że tego typu sprzęt zazwyczaj wyposażony jest w trzyletnią gwarancję producenta, w trybie on-site (naprawa na miejscu u klienta), a nierzadko są to jeszcze gwarancje rozszerzone, na przykład do pełnych pięciu lat, tak, aby cały okres eksploatacji sprzętu był przez nie pokryty. Co za tym idzie, producent sam musi starać się o wydanie produktu wręcz bezawaryjnego, który zapewne przeżyje nierzadko nowy egzemplarz w podobnej cenie zakupu. I nie mamy tutaj na myśli aspektów fizycznych (porównując skrzypiący tani plastik do niezniszczalnych magnezowych konstrukcji), ale i przez pryzmat wydajności na przestrzeni kolejnych kilku lat (wszystko brane pod uwagę stosunku jakości do ceny).
Witryna stworzona na platformie