Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Wynajem laptopów i komputerów

Potrzebujesz komputerów na szkolenie, prezentację czy warsztaty, a nie chcesz ich kupować – u nasz możesz je wynająć na dzień, tydzień czy miesiąc. Niezależnie czy potrzebujesz laptopa, komputera stacjonarnego my mamy wszystko. U nas dostaniesz zestaw jednakowych kompletnych komputerów z systemem operacyjnym o parametrach, które pozwolą na bezproblemowe użycie. Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu nowoczesnego sprzętu komputerowego skierowanego do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Zapewniamy najwyższej klasy sprzęt komputerowy do obsługi wszelkiego rodzaju eventów: szkoleń, konferencji, prezentacji, targów czy sympozjów. Niezawodnie skonfigurowany sprzęt komputerowy będzie świadczyć o profesjonalizmie, co z pewnością zrobi wrażenie na partnerach i kontrahentach firmy.

Dynamiczny rozwój Twojego przedsiębiorstwa to konieczność zatrudnienia sezonowych pracowników, a co za tym idzie zorganizowania nowych stanowisk pracy. Zakup komputerów na krótki okres czasu jest nieopłacalny. Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie komputerów na określony czas w wypożyczalni apyts.pl

Oferta wynajmu laptopów i komputerów

Wypożyczalnia laptopów apyts.pl gwarantuje wsparcie w każdej fazie wynajmu. Począwszy od dobrania odpowiedniego sprzętu do indywidualnych wymagań po jego przygotowanie, instalację i wsparcie techniczne. Sprzęt komputerowy, który oferujemy każdorazowo przed wydaniem jest dokładnie sprawdzany i przygotowywany do pracy zgodnie z potrzebami Klienta. W ofercie posiadamy szeroki wybór wysokiej klasy komputerów przenośnych, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wypożyczenie sprzętu komputerowego przydatne jest na:

 • konferencjach
 • szkoleniach
 • spotkaniach biznesowych
 • prezentacjach
 • targach i wystawach
 • tymczasowych stanowiskach pracy
 • imprezach i spotkaniach firmowych
 • wyjazdach służbowych i delegacjach
 • do pracy, nauki, zabawy w przypadku awarii domowego sprzętu
 • potrzebę zorganizowania nowych, sezonowych stanowisk pracy

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu sprzętu komputerowego w apyts.pl?
 • Mniejszy wkład finansowy

Wynajem komputerów na określony czas to bardzo dobra alternatywa dla ich zakupu. Jeżeli sprzęt komputerowy potrzebny jest okazjonalnie lub przez kilka, kilkanaście dni w roku, lepiej jest go po prostu wypożyczyć. Zamiast kupować – skorzystaj z oferty wynajmu sprzętu komputerowego, dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

 • Oszczędność czasu

W nagłych sytuacjach znacznie prościej i szybciej wypożyczyć określoną ilość sprzętu komputerowego niż zakupić nowe urządzenia. To również świetne rozwiązanie w przypadku awarii komputera, który jest nam potrzebny na ,,już” do pracy, zabawy czy nauki.

 • Możliwość wypożyczenia wysokiej jakości sprzętu komputerowego

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem komputerowym najbardziej renomowanych marek przeznaczonym do pracy, nauki, na spotkania czy eventy. Przed wynajęciem notebooki są dokładnie testowane i przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

 • Nad niezawodnym działaniem wypożyczonego sprzętu komputerowego czuwają nasi specjaliści
 • Wynajem komputerów w apyts.pl zawsze w dobrej cenie i z pełną ochroną w trakcie trwania umowy najmu.

Ważne informacje:

Wszystkie komputery mają zainstalowany legalny system operacyjny Windows.

Laptopy są wyposażone w zasilacze, a komputery stacjonarne w klawiatury i myszy oraz niezbędne okablowanie.

Możliwość dostarczenia w dowolne miejsce na życzenie klienta – usługa dodatkowo płatna, wyceniana indywidualnie przed zamówieniem.

*apyts.pl zastrzega sobie możliwość pobrania kaucji za wypożyczany sprzęt. Dla Instytucji Publicznych oraz stałych Partnerów nie pobieramy kaucji.

Wszelkie warunki najmu reguluje Umowa.

Witryna stworzona na platformie